DARMOWE PODRĘCZNIKI, MATERIAŁY EDUKACYJNE I MATERIAŁY ĆWICZENIOWE DLA KLAS I, II i IV

W dniu 02.09.2015r. uczniom klas I, II i IV zostały wypożyczone  z biblioteki  szkolnej darmowe podręczniki i materiały edukacyjne  oraz rozdano materiały ćwiczeniowe.

Uczniowie klas I otrzymali podręcznik zapewniany przez MEN „Nasz Elementarz” cz.1 oraz podręcznik do języka obcego „Bugs World 1” i materiały ćwiczeniowe zakupione w ramach rządowej dotacji na 2015r.

Natomiast uczniowie klas II otrzymali pierwsze części darmowego podręcznika dla drugiej klasy „Nasza szkoła”. W sumie po dwie książki dla ucznia. Jedna do edukacji zintegrowanej (część 1A)
i druga – do matematyki. To z nich drugoklasiści będą się uczyli przez pierwsze miesiące nowego roku szkolnego. Następne części elementarza będą przekazywane sukcesywnie według potrzeb. Podręczniki również są zapewnione przez MEN.

Uczniowie tych klas zostali zaopatrzeni także w podręcznik do języka obcego „Bugs World 2”
i materiały ćwiczeniowe zakupione w ramach rządowej dotacji.