Bożonarodzeniowe spotkanie uczniów klasy Ia i ich rodziców

Dnia 9.12.2015 r. roku w PSP w Łambinowicach odbyło się spotkanie bożonarodzeniowe uczniów klasy Ia, ich rodziców oraz wychowawcy H. Kasprzyszyn i p. kierownik świetlicy M. Cieślińskiej.

Na spotkaniu tym rodzice wspólnie z dziećmi wykonywali świąteczne ozdoby np. stroiki, kolorowe bombki, choinki. Dzieci także samodzielnie ozdabiały pierniki, wcześniej upieczone przez p. Bogucką, wymyślonymi przez siebie wzorami. Ozdoby  i pierniki przeznaczone zostały na szkolny charytatywny kiermasz zorganizowany dnia 13.12.2015 r.

Radą i pomocą wszystkim służyły p. kierownik świetlicy, jedna z mam p. I. Bąk, która jest pracownicą tutejszej kwiaciarni oraz właścicielka kwiaciarni, która wspierała rodziców i dzieci swoimi pomysłami. Wcześniej przez panią I. Bąk zostały zakupione różnorodne akcesoria potrzebne do wykonania świątecznych ozdób. Pieniądze pochodziły ze świątecznego projektu HOPE realizowanego przez pracowników Zakładów Produkcyjnych Nutricia w Opolu, którego pracownikiem jest p. Jarosz – ojciec jednej z uczennic.

Podczas spotkania dzieci ubrały, zakupioną przez rodziców razem ze światełkami i ozdobami, choinkę bożonarodzeniową. Była to dla nich wielka atrakcja i wspólna zabawa.

Wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, sok, kawę i herbatę.

Dziękujemy wszystkim, szczególnie państwu Jarosz, którzy byli organizatorami spotkania  za sympatyczną i świąteczną atmosferę oraz pyszności, które na ten dzień zostały przygotowane.

H.Kasprzyszyn