Nareszcie Wiosna!!!

Wszyscy czekaliśmy na nią z utęsknieniem, i jest, nareszcie przyszła. WIOSNA !!!

Dzień ten był iście wiosenny w naszej szkole. Choć za oknem pojawił się deszcz, to to, co się działo dzisiaj  w szkole, skutecznie go przepędziło. Zastępczyni Przewodniczącego Szkoły Oliwia Drewniak, jako członek Samorządu Uczniowskiego wraz z kolegą Gracjanem Ligasem w sposób reprezentacyjny zajęli się konferansjerką, czyli prowadzili całą uroczystość.  Przez ok. 2 godziny uczniowie wszystkich klas próbowali zaprosić do nas wiosnę poprzez niezliczone występy. Było mnóstwo tańców, od trojaka  przez walca i poleczkę do tańców nowoczesnych; wiele wspaniale zaśpiewanych piosenek, nie tylko o wiośnie. Nie zapomniano również o wierszach i grze na fletach. A koleżanki  Ola i Zosia, poprowadziły wiosenną gimnastykę, abyśmy nie zastygli w bezruchu podczas oglądania występów innych klas. Niebywałe zainteresowanie wzbudziła prezentacja klasy Va, która przeniosła nas w świat magii. Otóż dziewczynki teleportowały przedmioty codziennego użytku.!!! Jak one to zrobiły?! Chyba pozostanie to ich słodką tajemnicą…  Pomysłowość naszych nauczycieli i uczniów nie zna granic! Gratulujemy wszystkim wspaniałych pomysłów i dziękujemy za super występy. Teraz to już na pewno wiosna do nas przyjdzie ;-)