Otwarte drzwi dla Przedszkolaka

23. 04. 2016 r. w godzinach od 10.00 do 12.00 w naszej szkole zorganizowano „Dzień otwartych drzwi dla Przedszkolaka”.

Dzięki tej inicjatywie, każdy przyszły uczeń mógł poznać szkołę, do której wkrótce będzie uczęszczał.
Szkolni goście brali udział w warsztatach plastycznych, teatralnych i informatycznych, a także z języka angielskiego. Na sali gimnastycznej, która cieszyła się największym zainteresowaniem, dzieci, pod opieką nauczycieli i starszych kolegów, pokonywały tor przeszkód, skakały na piłkach, kręciły hula-hop i rzucały do celu. W trakcie imprezy rodzice mieli okazję porozmawiać z wychowawcami, logopedą i pedagogiem szkolnym. Dyżur tego dnia pełniła także świetlica szkolna, która przygotowała słodki poczęstunek dla rodziców i dzieci.
Na zakończenie wizyty każde dziecko otrzymało symboliczny prezent.
Cieszymy się, że akcja „Otwarte drzwi dla Przedszkolaka” spełniła swoje zadanie – świadczą o tym nie tylko słowa rodziców, ale, przede wszystkim, uśmiechnięte twarze naszych przyszłych uczniów.