Wizyta przedszkolaków w naszej szkole

25.05.2016 r. dzieci 5-6 letnie wraz z nauczycielkami przedszkola odwiedziły naszą szkołę.

W szkole gorąco powitali ich starsi koledzy, którzy przygotowali, pod kierunkiem wychowawczyń, specjalny program artystyczny – tańce i wiersze.  Pierwszoklasiści i uczniowie klas trzecich pokazali czego nauczyli się w szkole, a także zaprosili małych gości do wspólnej zabawy tanecznej.

Starszaki miały okazję zwiedzić klasy, w których będą się uczyły, salę gimnastyczną i świetlicę szkolną.

Przed opuszczeniem naszej szkoły przedszkolaki zostały obdarowane kolorowymi zakładkami do książek, które wykonali uczniowie.

Wszyscy świetnie się bawili. Dzieci wróciły do przedszkola bardzo zadowolone, wiele z nich dyskutowało na temat szkoły. Mamy nadzieję, że przyszli uczniowie klasy I z chęcią wrócą do nas we wrześniu.

Spotkanie miało na celu adaptację i integrację przedszkolaków ze szkołą jako przyszłych uczniów klasy pierwszej.