Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

24.06.2016r.  uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016.
W części oficjalnej dyrektor podsumował pracę szkoły, podziękował za nią nauczycielom i uczniom, wszystkim życzył  udanego wypoczynku.
Odbyła się ceremonia przekazania sztandaru przez ustępujący poczet złożony z absolwentów, nowemu, złożonemu z uczniów klas V, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce.

Tegoroczni absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły i zaświadczenia OKE  z rąk dyrektora. Wyróżnieni szóstoklasiści i ich rodzice oraz uczniowie klas IV - VI otrzymali oprócz świadectwa z wyróżnieniem także nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, a rodzice listy gratulacyjne.  Absolwenci wyróżnieni za wyniki w nauce i za osiągnięcia sportowe na szczeblu wojewódzkim otrzymali stypendia ufundowane przez Urząd Gminy Łambinowice - organ założycielski.
Nagrody wręczali: dyrektor szkoły - pan Jarosław Figiel, dyrektor Zespołu Ekonomiczno -Administracyjnego Oświaty - pani  Anna Pędziwiatr, przewodnicząca Rady Rodziców - pani Aleksandra Kloska.
Za różnorodne osiągnięcia wyróżnieni zostali także uczniowie klas I -V.
W części artystycznej uczniowie klas IV pożegnali szóstoklasistów, a ci pożegnali się z całą społecznością szkolną,  wzruszającym spektaklem przygotowanym przez panią Violettę Junkę "Kochaj... mimo wszystko"