Wigilie klasowe i Koncert Kolęd.

Mimo, iż do świąt zostało jeszcze kilka dni, to jednak nasza szkoła świętowała już dzisiaj! Uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami przeżyli w klasach wspólne wigilie, pełne świątecznego śpiewu i różnorakich słodkości. Po spotkaniach w klasach wszyscy zebraliśmy się w sali gimnastycznej, gdzie miał się odbyć koncert kolęd.

Przed przedstawieniem p. Ewa Szczepanowaska podsumowała akcję "Świąteczny dar Serca". Klasą z największym sercem do pomocy okazała się Klasa 6a. Wszystkie dzieci biorące udział w akcji otrzymały również serduszka-naklejki z napisem: "Masz dobre serce!".

Potem zaczął się koncert kolęd, prowadzony przez Panią Tradycję, która przypominała wszystkim wigilijne i świąteczne zwyczaje w formie prezentacji. Mądrości Pani Tradycji przeplatane były kolędami, które śpiewał dwudziestoosobowy chór złożony z samych utalentowanych uczniów.
                Chór śpiewał po anielsku... Czystym, żywym, boskim śpiewem. Tańczył również bosko, a raczej boso, gdyż większość śpiewających dziewczyn stwierdziła, iż buty za bardzo przeszkadzają im w tanecznych pląsach.

Koncert zakończył się nowatorskim wykonaniem kolędy "Wśród Nocnej Ciszy"