Dzień Dziecka na sportowo

1 czerwca 2017r. obchodziliśmy Dzień Dziecka i Dzień Sportu.

Z tej okazji tradycyjnie jak co roku wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami wybrali się łambinowicki orlik. Klasy I-III brały udział w wyścigach rzędów, które były punktowane i zapisywane na tablicy, a uczniowie klas IV-VI grali w piłkę nożną: klasa IVa przeciwko IVb, 5a przeciwko 5b, a VIa przeciwko 6b. W przerwach pomiędzy meczami chętne klasy i osoby prezentowały przygotowane samodzielnie tańce. Oprócz tego każdy chętny mógł sprawdzić się w dodatkowych ćwiczeniach zręcznościowych takich jak rzut woreczkami do celu, strącanie butelek wypełnionych wodą piłeczkami tenisowymi, czy rzut piłką do kosza. Dla tych, co lubią zajęcia plastyczne była możliwość  rysowania kredkami lub kredą. Odpowiedzialnym za sprzęt oraz uatrakcyjnienie imprezy muzycznie był nasz szkolny DJ – Igor Pytlik. W trakcie imprezy dzieci klasami podchodziły na poczęstunek, którym był  hot dog i napój, a przy wyjściu otrzymały loda. Tego roku pogoda nam dopisała, więc byliśmy zadowoleni. Cała impreza trwała ok.3 godzin.