Regulamin konkursu  plastycznego dla kl. I-VI

na PRZYPINKĘ (BUTTON) dot. OBCHODÓW 50 – LECIA SZKOŁY.

1.      Cele konkursu :

-          rozpropagowanie wśród uczniów idei konkursu i zapoznanie z jego celami – obchodów 50 – lecia szkoły.

-          pokazanie zdolności manualnych za pomocą różnych technik plastycznych,

-          ukazanie emocji dot. szkoły.

2.      Uczestnicy konkursu :

-          uczniowie klas I-VI

3.      Przebieg konkursu :

-          Uczniowie, którzy wezmą udział w konkursie mogą wykonać pracę z osobami dorosłymi, innymi członkami rodziny.

-          format przypinki jest ściśle określony: forma koła o średnicy 15 cm  (projekt po zmniejszeniu powinien być czytelny),

-          prace konkursowe mogą być wykonane w dowolnej technice,

-          prace powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem oraz numerem klasy do której uczęszcza uczeń,

-          prace można oddawać  nauczycielowi bibliotekarzowi do dn. 16.05.2014r.

4.      Skład komisji :

a/ mgr Jarosław Figiel – przewodniczący

b/ mgr Iwona Maduzia - członek

c/ mgr Małgorzata Cieślińska - członek

d/ mgr Monika Płóciennik-Łapka - członek

5.      Nagrody :

-          3 najlepsze projekty zostaną zrealizowane i wyeksponowane podczas obchodów 50 – lecia szkoły.