Sprawozdanie z przeprowadzenia zbiórki publicznej

Sprawozdanie z przeprowadzenia zbiórki publicznej PRZEPROWADZONEJ W DNIACH 21-22 CZERWCA 2014R.

Komitet 50 lecia Szkoły Podstawowej w Łambinowicach, z siedzibą w Łambinowicach, ul. Obozowa 13, przeprowadził zbiórkę publiczną w dniach 21-22 czerwca 2014 r.  podczas uroczystości 50 lecia Publicznej Szkoły Podstawowej w Łambinowicach.

Celem zbiórki było zebranie funduszy na poprawę bazy rekreacyjno-sportowej przy Szkole Podstawowej w Łambinowicach.

Podczas zbiórki publicznej zebrano łącznie 3877,22 PLN,  w tym poprzez sprzedaż cegiełek wartościowych 3298,72 PLN oraz 578,50 PLN ze skarbony stacjonarnej umieszczonej w budynku Szkoły Podstawowej w Łambinowicach.

Sprzedano 659 cegiełek o nominale  5,- PLN  = 3295 PLN (po inwentaryzacji kasy zebranej ze sprzedaży oraz pozostałych cegiełek okazało, się, że w kasie widnieje nadpłata – jako wynik odmowy przyjęcia reszty przez nabywcę w kwocie 3,72 PLN .
Pozostałe cegiełki  w ilości 2341 sztuk, zostały komisyjnie zniszczone.

Poniesione koszty przeprowadzenia zbiórki publicznej: opłata skarbowa – 82,- PLN

Kwota, która zostanie przeznaczona na cele zbiórki to 3795,22 PLN

Całkowita dokumentacja dotycząca zbiórki znajduje się w siedzibie Komitetu.

Ogłoszenie wyników zbiórki publicznej udostępniono w Nowej Gazecie oraz na stronie internetowej www.lambinowice.pl i stronie internetowej szkoły http://splambinowice.szkolnastrona.pl .

W imieniu Komitetu

Jarosław Figiel – przewodniczący